Kilka słów o naszej inwestycji

Wyobraź sobie, że siedzisz w jasnym, przestronnym pokoju.
Przez duże okna wpada popołudniowe słońce, a przed Tobą rozciąga się bajeczny widok na plażę i morze.
To właśnie Twój apartament w rezydencji Tre Mare.

Zapomnij o szarym krajobrazie z centrum miasta i nudnych przedmieściach. Otwórz się na piękne, malownicze okolice i dostęp do najważniejszych atrakcji turystycznych.
Ze swojego mieszkania masz zaledwie kilka kroków do szerokiej, piaszczystej plaży, kortów tenisowych, pływalni, szkółek windsurfingowych i żeglarskich, a także do ośrodków spa.
Duża ilość terenów zielonych, liczne ścieżki rowerowe i alejki spacerowe Parku Jelitkowskiego pozwalają Ci prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia.
Masz łatwy dostęp nie tylko do infrastruktury uzdrowiskowej Sopotu, ale także do szerokiej gamy restauracji i bogatego życia nocnego.


 

Twoje marzenia o luksusie właśnie się spełniają!

Inwestycja na całe życie...

Wyjątkowa architektura, najwyższej jakości wykończenie,
dopracowane w każdym detalu części wspólne zapewnią zarezerwowane tylko dla nielicznych poczucie komfortu i luksusu.

Rezydencja Tre Mare to zaledwie 63 apartamenty o powierzchni od 37 do 240 m2.
Na najwyższych piętrach znajdują się między innymi dwupoziomowe, przestronne penthouse’y z otwartą antresolą, dzięki której salony mają nawet 6 metrów wysokości.
Apartamenty wyróżniają również ogromne przeszklenia, o powierzchni nawet 18 m2, które znajdują się nie tylko w pokojach z widokiem na morze, ale także w innych pomieszczeniach.
Rezydencja wykończona jest przy użyciu wysokiej klasy materiałów i z dbałością o szczegóły, dzięki czemu tworzy spójną, estetyczną całość.

Spełnione Marzenia

Budynki wyposażone są w udogodnienia charakterystyczne dla najlepszych hoteli, takie jak portiernia, usługi konsjerża czy fitness.

W części podziemnej oprócz hali garażowej znajduje się specjalna strefa wypoczynkowo-rekreacyjna z fitness klubem, sauną i pokojem klubowym.
Najmłodsi mieszkańcy mają do dyspozycji na świeżym powietrzu plac zabaw, a w przypadku złej pogody mogą korzystać z sali zabaw należącej do kompleksu fitness. Nieco starsi mieszkańcy mogą relaksować się grając w bule na specjalnie przygotowanym do tego torze. W ramach usług konsjerża mieszkańcy mogą zamówić sprzątanie, mycie okien, a nawet koszenie trawnika. Cały teren jest ogrodzony i monitorowany.

Jedyny taki penthouse w Polsce

Na najwyższych piętrach Tre Mare Residence znajdują się ekskluzywne, dwupoziomowe penthouse'y z niezwykłym widokiem na morze o powierzchni od 215 do 235 m2.

Właściciele penthouse’ów oraz apartamentów na najwyższej kondygnacji otrzymują prywatne tarasy dachowe o powierzchni ponad 100 m2. Z kolei mieszkańcy apartamentów na parterze mają do dyspozycji ogrody, których wielkość sięga nawet 150 m2. Właściciele Penthouse’ów mogą zamówić wejście bezpośrednio z windy, co zapewni im większą prywatność i podkreśli luksusowy charakter ich nieruchomości. Penthouse to nie tylko codzienny luksus, ale także spokój i imponujące widoki na morze.

Tre Mare Residence to nie tylko znakomita lokalizacja, ale również bezkonkurencyjna jakość w segmencie luksusowych inwestycji apartamentowych nad polskim morzem!

Sprawdź ofertę

Wyjątkowa lokalizacja

  • Zielona okolica
  • Jelitkowo na granicy Gdańska i Sopotu
  • 200 m od morza

Doskonała lokalizacja, bardzo wysoki standard i unikalny zestaw usług dodatkowych sprawiają,
że Tre Mare to obecnie najlepsze miejsce do zamieszkania w Trójmieście!

SZEREG UDOGODNIEŃ I ATRAKCJI

Bliskość Sopotu gwarantuje dostęp do infrastruktury uzdrowiskowej, szerokiej palety restauracji i bogatego życia nocnego.
W okolicy inwestycji znajdziemy również dogodne rozwiązania komunikacyjne, tereny zielone oraz szkoły.

Partnerzy

Formularz kontaktowy

Zobacz pełną treść klauzuli
Formularz został wysłany