728...

Zapytaj o apartamenty

Zobacz pełną treść klauzuli
Formularz został wysłany
Zachwyca

Luksusowe apartamenty z widokiem na morze

Inwestycja powstaje na granicy Sopotu i Gdańska, w odległości zaledwie 200 metrów od plaży.

Zalet okolicy pod względem wypoczynkowo-rekreacyjnym nie trzeba nikomu reklamować – w bezpośrednim sąsiedztwie Tre Mare Residence nie brakuje kortów tenisowych, pływalni, szkółek windsurfingowych i żeglarskich czy ośrodków spa. Choć największym atutem tej okolicy jest oczywiście plaża.

200m
na granicy Sopotu i Gdańska

Prawdziwa perła wśród inwestycji w Trójmieście

W skład inwestycji wchodzą trzy kameralne 4-kondygnacyjne budynki, w których znajdą się zaledwie 63 apartamenty o powierzchni od 37 do 240 m kw. Na najwyższych piętrach znajdują się między innymi dwupoziomowe, przestronne penthouse`y o powierzchni od 215 do 235 m kw., z otwartą antresolą, dzięki której salony mają nawet 6 metrów wysokości. Oprócz tego na tle konkurencji apartamenty Tre Mare wyróżniają ogromne przeszklenia (o powierzchni nawet 18 m kw.!), i to nie tylko w pokojach z widokiem na morze.

STYLOWE
BUDOWNICTWO
Strefa
fitness
spa
&
relaks
otwarte
tarasy
luksusowe
apartamenty

Spełnione marzenia

Właściciele penthouse`ów oraz apatramentów na najwyższej kondygnacji otrzymają prywatne tarasy dachowe z widokiem na morze o powierzchni ponad 100 m kw.

Z kolei apartamenty na parterze dysponują ogrodami, których wielkość osiąga nawet 150 metrów kwadratowych. W ramach usług Concierge będzie można zamówić sprzątanie, mycie okien czy nawet koszenie trawnika. W części podziemnej oprócz hali garażowej znajduje się strefa wypoczynkowo-rekreacyjna z fitness klubem, sauną oraz pokojem klubowym. Najmłodsi mieszkańcy inwestycji mają do swojej dyspozycji plac zabaw, ci nieco starsi – tor do gry w boule. Cały teren inwestycji jest ogrodzony i bieżąco monitorowany.

NDI Generalny wykonawca

NDI SA jest spółką z polskim kapitałem. Od ponad 20 lat jako deweloper, generalny wykonawca lub inwestor realizuje projekty inwestycyjne.

Projektant

Inwestycję zaprojektowała renomowana pracownia architektoniczna MAT, z której desek kreślarskich zeszły m in. takie projekty jak Dom Zdrojowy w Sopocie czy liczne Hotele m in. Sheraton w Poznaniu.